گروه جریان خون به مغز محافظت از پوست پوسیدگی دندان

گروه: جریان خون به مغز محافظت از پوست پوسیدگی دندان پوکی استخوان سلامت نیوز آب مروارید مبتلا شدن مروارید استخوان سلامتی بیماری

تکذیب از بین بردن یارانه سه دهک‌ از سوی سخنگوی قوه مجریه

سخنگوی دولت، اعلام کرد: با وجود مضایق اقتصادی نیز پرداخت یارانه‌ها در سال ۹۷ به همان صورت قبلی ادامه خواهد یافت. تکذیب از بین بردن یارانه سه د..

ادامه مطلب

احتمال برگزاری نشست آمریکا و کره شمالی قیمت طلا را کم کردن داد

زنده شدن امید برگزاری نشست آمریکا و کره شمالی و همچنین زیاد کردن شاخص دلار باعث کم کردن قیمت طلا در صبح روز دوشنبه شد.  احتمال برگز..

ادامه مطلب

رشد ۲۸ درصدی ارزش معاملات مسکن

بر اساس اعلام وزارت راه و شهرسازی، حجم ریالی معاملات مسکن شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در سال ۱۳۹۶ نسبت به سال قبل از آن ۲۷.۸ درصد رشد داشته است.&n..

ادامه مطلب

خريد و فروش ارز ديجيتال ممنوع شد

براساس بخشنامه‌ای که بانک مرکزی ابلاغ کرده است معامله ارزهای رمزنگاری شده است (ارزهای مجازی) ممنوع شد. خريد و فروش ارز ديجيتال ممنوع شد عبارات..

ادامه مطلب

تردد آمریکایی‌ها از مسیرهای ترانزیتی کشور عزیزمان ایران

گزارش‌های رسمی گمرک گویای آن است که تا روزهای نهایی سال بیش از ۹.۵ میلیون تن کالا از مسیر کشور عزیزمان ایران ترانزیت شده است است که عراق، چین و امارات ..

ادامه مطلب

در چهار سال دولت یازدهم تعداد پرونده‌های تخلف بانک‌ها به حدود ۳۰پرونده رسید / سیف

معاون اول رییس جمهور گفت:گروهی از فعالان اقتصادی به علت شرایط اقتصادی کشور با مسئله مواجه شده است اند که باید از این افراد حمایت شود تا جهت بازسازی بنگ..

ادامه مطلب