گروه جریان خون به مغز محافظت از پوست پوسیدگی دندان

گروه: جریان خون به مغز محافظت از پوست پوسیدگی دندان پوکی استخوان سلامت نیوز آب مروارید مبتلا شدن مروارید استخوان سلامتی بیماری

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی اظهارات روسای قوا در نشست خبری بعد از مراسم تحلیف

روسای قوای مجریه، قضاییه و مقننه بعد از مراسم تحلیف در جمع خبرنگاران داخلی و خارجی شرکت کرده و به بیان نقطه نظرات و دیدگاه‌های‌شان پرداختند.

اظهارات روسای قوا در نشست خبری بعد از مراسم تحلیف

اظهارات روسای قوا در نشست خبری بعد از مراسم تحلیف

عبارات مهم : ایران

روسای قوای مجریه، قضاییه و مقننه بعد از مراسم تحلیف در جمع خبرنگاران داخلی و خارجی شرکت کرده و به بیان نقطه نظرات و نظر های ارزش پرداختند.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در نشست خبری بعد از مراسم تحلیف از مردم و مقام معظم رهبری تقدیر کرد.

اظهارات روسای قوا در نشست خبری بعد از مراسم تحلیف

وی افزود: از شروع از ملت بزرگ و غیور کشور عزیزمان ایران به خاطر حضورشان و خلق حماسه بزرگ انتخابات ۲۹ اردیبهشت تقدیر می کنم. از مقام معظم رهبری به خاطر مراسم تنفیذ و حمایت ارزش از دولت یازدهم سپاسگزارم. ایشان با تنفیذشان راه را جهت فعالیت دولت دوازدهم هموار کردند.

رییس جمهور در گزارش به ملت، گفت: در طول چهار سال گذشته به بخش بزرگی از وعده هایم در سال ۱۳۹۲ رسیدیم. موفقیت های خوبی در عرصه سیاست خارجی، خارج کردن کشور از قطع نامه ها و تحریم های کشور دست یافتیم. امروز تحریم شورای امنیت نداریم گرچه تحریم هایی وجود دارد ولی باید با آن مقابله کنیم. زمینه جهت رشد اقتصادی جهت مردم آماده تر شده است هست. شاهد ثبات اقتصادی، بیمه همگانی و کم کردن مخارج درمانی بیماران هستیم.

روسای قوای مجریه، قضاییه و مقننه بعد از مراسم تحلیف در جمع خبرنگاران داخلی و خارجی شرکت کرده و به بیان نقطه نظرات و دیدگاه‌های‌شان پرداختند.

روحانی خاطرنشان کرد: خودکفایی هایی در زمینه های کشاورزی و نفت و گاز به دست آوردیم. امروز در گازوییل، بنزین و گندم وارد کننده نیستیم و در سایر محصولات کشاورزی و در زمینه حمل و نقل نسبت به قبل شرایط بهتری داریم و امیدوارم در دولت آینده وعده هایم به مردم را به خاص در زمینه معیشت و رشد اقتصادی عملی کنیم. امیدوارم پرسشها کارآفرین جوانان را حل کنیم و شاهد آخر یافتن فقر مطلق و کم کردن نابرابری ها باشیم و سند حقوق شهروندی را اجرایی کنیم تا مردم حقوق هایی که در قانون اساسی و سایر قوانین دارند را بهتر بشناسند.

رییس جمهور ابراز امیدواری کرد: بین گروه های سیاسی و اقوام روابط خوبی حاکم باشد و مردم با نشاط تر به آینده امیدوارتر باشند. تلاش دولت دوازدهم در کنار کشورهای منطقه جهت ثبات زیاد در منطقه انجام خواهد شد.

وی گفت: متاسفاه شاهد ضربه های کاری از تروریست ها بوده ایم و امیدوارم شاهد ثبات زیاد طی چهار سال آینده باشیم. امیدوارم بتوانیم روابط مان را با همه کشورها و دولت ها در سراسر دنیا بر مبنای منافع یکسان توسعه دهیم.

اظهارات روسای قوا در نشست خبری بعد از مراسم تحلیف

حضور کشورهای متفاوت در مراسم تحلیف احترام به ملت کشور عزیزمان ایران بود

رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه عزم دولت و مدیر جمهور جهت توسعه و آبادانی کشور جدی هست، گفت: حضور کشورهای متفاوت و نمایندگان آن ها در مراسم تحلیف نشانه احترام آن ها به ملت کشور عزیزمان ایران و به نظام مردم سالاری دینی است.

به گزارش ایسنا، علی لاریجانی نیز در این نشست خبری اظهار داشت: جلسه رسمی مجلس جهت مراسم تحلیف ریاست جمهوری برگزار شد، حضور بسیار چشم گیر کشورهای متفاوت دنیا در سطوح اوج در این جلسه بسیار معنادار بود. از آمریکای لاتین، آسیا، منطقه، کشورهای اسلامی و همه قدرت های مهم در این اجلاس شرکت کردند.

روسای قوای مجریه، قضاییه و مقننه بعد از مراسم تحلیف در جمع خبرنگاران داخلی و خارجی شرکت کرده و به بیان نقطه نظرات و دیدگاه‌های‌شان پرداختند.

رئیس قوه مقننه افزود: نخستین پیام، احترام به ملت کشور عزیزمان ایران است که با رای بسیار بالای خود انتخابات ریاست جمهوری را رقم زدند و دنیا با این حضور نشان داد که به ملت کشور عزیزمان ایران احترام گذاشته است.

وی خاطرنشان کرد: خبر دوم احترام به نظام مردم سالاری دینی است که اعتبار ای جهت نظام ما خواهد بود که ملل متفاوت نمایندگان خود را جهت این جلسه رسمی اعزام کردند.

اظهارات روسای قوا در نشست خبری بعد از مراسم تحلیف

لاریجانی همچنین بیان کرد: این حضور اعتبار خوبی جهت دولت آتی است که علاقمندی کشورها جهت همکاری با دولت آتی را با این کار خود نشان دادند.

رئیس مجلس در ادامه اظهار داشت: وقت خوبی جهت کشور و دولت فراهم شده است که از ظرفیت ملت جهت توسعه و آبادانی استفاده کنند، عزم دولت و مدیر جمهور هم در این زمینه جدی است و تمرکز دارند.

رئیس قوه مقننه در آخر خاطرنشان کرد: مجلس شورای اسلامی وظیفه خود را جهت توسعه و آبادانی کشور، تولید بهتر و برطرف بیکاری دارد و همه گونه همکاری با دولت تازه خواهد کرد تا چهار سال آینده چهار سال شکوفایی جهت آبادانی کشور باشد.

رئیس جمهور دولت تازه را هر چه سریعتر معرفی کند

به گزارش ایسنا، آملی لاریجانی نیز در این نشست خبری که بعد از مراسم تحلیف مدیر جمهور برگزار شد، گفت: امروز بعد از انجام مراسم تنفیذ و تحلیف مدیر جمهور، فضای سیاسی کشور وارد مرحله جدیدی شده. امیدواریم یک فضای جدیدی جهت همت مضاعف، حل پرسشها معیشتی مردم و برطرف کردن مسئله بیکاری، اشتغال و پرسشها اقتصادی باشد.

وی افزود: امیدواریم دو قوه دیگر کمال همکاری را با دولت داشته باشند. مدیر جمهور، دولت تازه را هرچه سریعتر معرفی کند تا سریعتر مستقر شوند و کار خود را شروع کنند. در کنار تمام پرسشها مهمترین مسئله معیشت مردم و عنوان بیکاری است که امیدواریم با تلاش مضاعف و کمک همه مردم تمام استعدادها و توانایی های کشور به کار گرفته شود و با اتکا به این سرمایه ها پرسشها برطرف شود.

رئیس قوه قضائیه با تاکید بر اینکه پرسشها فرهنگی عنوان بسیار مهمی هست، گفت: همانطور که در سوگند مدیر جمهور مطرح شد، مسئله ترویج اخلاق و پرسشها دینی جزء مسئولیت های کل حاکمیت و دولت هست. امیدواریم دولت تازه بیش از پیش به پرسشها فرهنگی و ترویج آن اهتمام ورزد. قوه قضائیه هم در این مسئله به اندازه سهم خود همکاری می کند. ما در مسئله حل پرسشها اقتصادی که عنوان بسیار مهمی است همکاری مورد نیاز را خواهیم داشت. باید همت ها مضاعف شود که حق تعالی در حل پرسشها کمک خواهد کرد.

واژه های کلیدی: ایران | رئیس جمهور | رییس جمهور | ریاست جمهوری | انتخابات ریاست جمهوری | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz